Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Edhe pak ditë na ndajnë nga Viti i Ri Kinez

Edhe pak ditë na ndajnë nga Viti i Ri Kinez. Fenerët shumëngjyrësh në të gjithë vendin janë zbukuruar. Mes dritave, Viti i Ri po afrohet gjithnjë e më shumë dhe “shija” e tij po bëhet gjithnjë e më e fortë!

Postime të ngjashme

Qindra persona evakuohen nga Afganistani në SHBA

D V

Raportohet se varianti Delta përhapet sikurse lia e dhenve

D V

Biden kërkon që secilit person të vaksinuar t’i ndahen 100 dollarë

D V

Moduli rus destabilizon Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës

D V

Kina përballet me shpërthimin më të keq të koronavirusit, pas atij të Vuhanit

D V

BE-ja kërkon mbështetje për krizën me migrantë në Lituani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...