Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Edhe pasi u kërkua të largohej, Rita Ora shfaqet plot shik në “The Masked Singer”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është duke u përfolur në masë të madhe në faqet rozë.

Përkundër kësaj, ajo nuk e ka ndërmend të ndalet së punuari në planet që tashmë po i praktikon, shkruan Daily Star.

E njohur tashmë është bërë edhe pjesëmarrja e saj në “The Masked Singer”, derisa po shfaqet e mrekullueshme në shfaqje.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukruroshja bionde ka ndarë disa imazhe të realizuara në prapaskenë.

Me një fustan plot shkëlqim dhe me makijazh profesional, Rita po ashtu debutoi edhe me stilin e ri të flokëve.

Përkundër faktit se fansat e kësaj shfaqje po kërkojnë largimin e Orës, ajo veçse sa më shumë po shihet më atraktive.

Të tillë kërkesa kanë ardhur pasi artistja ka thyer rregullat antiCOVID, duke organizuar festë në një lokal në Londër.

Postime të ngjashme

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...