Edhe pse bashkëpunuan në klip, Capital T dhe Nevina Shtylla nuk janë në një lidhje dashurie

Reperi i njohur shqiptar, Capital T dhe modelja nga Shqipëria, Nevina Shtylla, së fundmi bashkëpunuan për një projekt muzikor.

 

“Miss Shqipëria 2010” ka qenë protagoniste e klipit të ri të artistit të titulluar “Buzëqeshje”.

Megjithatë, para lansimit të projektit të plotë ata u komentuan mjaft shumë në rrjete sociale duke aluduar se mund të ketë diçka më shumë mes tyre.

Foto: Instagram

Sidoqoftë edhe pse kanë punuar bashkë në projektin e ri, dyshja janë miq të mirë.

“Buzëqeshje” u prit mirë nga publiku dhe për vetëm një ditë ka grumbulluar mbi 700 mijë klikime në platformën YouTube.

Related posts

Xheraldina sjell pamjet e ëmbla me Poem Blu

D V

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla: Zoti është i madh, gjithçka po bëhet mirë

D V

Me mbipeshë dhe me një pamje më ndryshe, Enca befason në një nga paraqitjet e fundit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com