Agjencia Zhurnal.mk

Edhe pse shtatzënë Gëzimja nuk i ndal shetitjet, ja ku ka shkuar tani

Gëzimja nuk i ndalë shetitjet.

Reja bukuroshe e Remzie Osmanit po vazhdon të marr vëmendjen e publikut.

Filimisht për dasmën, mandej për prezentimet e saj si nuse, e tashmë si nënë e ardhshme, Gëzimja gjithmonë në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”. Bukuroshja pas shtatëzënisë ka shtuar në peshë dhe është zbukuruar edhe më shumë.

Ndërkohë që ardhja e bebit dita-ditës po afrohet, ajo me bashkëshortin Hamzën nuk po i ndalë pushimet në vende të ndryshme.

Së fundi është parë në një nga vendet turistike dimërore, aty ku shihet bora dhe atmosfera e dimrit.

Çifti krah njëri-tjetrit duket shumë bukur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...