Agjencia Zhurnal.mk

Edhe Sekretari britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock, rezulton pozitiv me coronavirus

Në pasditen e sotme është konfirmuar se kryeministri britanik, Boris Johnson, është i infektuar me coronavirus, mirëpo bëhet e ditur se Sekretari i Shëndetësisë dhe Kujdesit Social, Matt Hancock, është gjithashtu i infektuar.

Lajmin e bëri të ditur, Hancock përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter:

“Jam rezultuar pozitiv. Fatmirësisht simptomat e mia janë të buta dhe  jam duke punuar nga shtëpia dhe jam vetë-izoluar”, ka shkruar Hancock./Telegrafi/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...