Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Edhe sot do të provohet që të kalojë projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike

Kuvendi i Kosovës do të mbajë një mbledhje të rregullt.

Kjo mbledhje do të fillojë në ora 11:30, njofton Insajderi.

Pritet që të hidhet në votim edhe projektligji për Rimëkëmbjen Ekonomike.

Postime të ngjashme

Bekimi rrëfen rënien e Jasharëve, ai ishte në Gjermani me Rifatin, kush ia dha lajmin?

T E

Shtrenjtohet prodhimi në Kosovë

T E

Osmani nga Prekazi: Sakrifica e familjes Jashari rezultoi me pavarësinë e Kosovës

S.B.

Rugova: Garda që e fundosi LDK-në po synon një kryetar formal dhe të kontrollueshëm

T E

8880 raste aktive me COVID në Kosovë

S.B.

Aksion i madh i Policisë në gjithë Prishtinën

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...