Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Edhe sot proteston VMRO-DPMNE-ja për drejtësi

Shkup, 16 tetor, zhurnal.mk – VMRO-DPMNE-ja opozitare edhe sot do të protestojë për drejtësi dhe kundër, siç thonë ata, krimit të organizuar për të cilët kanë mbyllur sytë institucionet.

Nga kjo parti thonë se rastet e krimit janë duke qarkulluara në media dhe për këto raste shteti nuk bën asgjë për të dënuar rastet me krim.

Kjo protestë është pjesë e ofenzivës opozitare të VMRO-DPMNE-së për të sfiduar dhe rrëzuar pushtetin me protesta të paralajmëruara.

Postime të ngjashme

Strugë, lagja “Lugina e Gëzuar” kërkon strehim social

Bexhet Musliu

Kumanovë, librat me përmbajtje ofenduese, Shabani: Ka filluar me punë komisioni

Bexhet Musliu

Nesër protestë për rastin „Monstra“, mbyllen disa rrugë në kryeqytet

T E

Edhe Lëvizja BESA mund të braktisë anijen e Zaevit?!

Bexhet Musliu

Ambasadori i Kosovës në Shkup i dorëzoi mirënjohje drejtorit të AZGJ-së, Ylber Sela

T E

Ziberi paralajmëron masa të reja, lloji britanik i virusit merr hov në vendin tonë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...