Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Tayna ka anuluar koncertin e paraparë për sonte.

 

Rep artistja kosovare këtë verë e ka të rezervuar për fnasat e saj të cilët e kanë prit me padurim mbajtjen e koncerteve.

Ka disa natë që rregullisht mbanë koncerte sa në Kosovë e në Shqipëri, por sot koncertin e paraparë artistja ka vendos ta anulojë.

https://www.instagram.com/p/CRwK2AuAKCq/?utm_source=ig_web_copy_link

Një gjë të tillë Tayna e ka bërë në shenjë respekti për viktimat e aksidentit që humbën jetën dje në Kroaci.

Ndërkohë, që edhe reperja Rina Balaj ka vepruar ngjashëm duke anuluar koncertin për sonte.

Related posts

Jonida Maliqi iu bën qejfin fansave duke publikuar këtë foto të “outfitit” të saj

Lea Muslija

Akon: Të pasurit dhe të famshmit kanë më shumë probleme sesa të varfrit

D V

Rita Ora ekspozon linjat trupore në veshjen sportive derisa arrin në palestër

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More