Edi Rama për vizitë në Greqi

Kryeministri Edi Rama do të udhëtojë ditën e sotme drejt Greqisë, për një vizitë në Athinë.

 

Kjo është dyta herë në pak kohë që kryeministri zhvillon një vizitë në shtetin helen, por ende nuk dihet motivi i kësaj vizite.

Në orët në vijim pritet të mësohet edhe agjenda e kryeministrit Edi Rama në Athinë.

Related posts

Vaksinë me detyrim dhe administrata: Të parët në listë do jenë policët, farmacistët, laborantët

D V

Greqia hap pikën e kalimit kufitar Kapshticë/ Ja çfarë duhet të dinë shqiptarët përpara udhëtimit

N E

Air Albania nis fluturimet nga Kukësi më 15 korrik

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More