Edi Rama prezanton maketin e projektit të Portit të Durrësit

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka prezantuar maketin e projektit të Portit të Durrësit.

 

Sipas Ramës, ky projekt do të jetë një prej porteve më të mëdha e më të bukura turistike të Mesdheut.

“Mirëmëngjesi dhe me maketin e përfunduar në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai, që tani ndodhet në Portin e Durrësit, aty ku së shpejti do të nisë të ndërtohet një prej porteve më të mëdha e më të bukura turistike të Mesdheut, ju uroj një ditë të mbarë”, njofton Rama. 

https://www.facebook.com/watch/?v=567894527911975

Related posts

Berisha: Basha u doli në pritë bashkëpunëtorëve në PD

Z H

Shqipëria e treta në Evropë për aplikimet për azil të fëmijëve, më e preferuara Franca

D V

Merr flakë gropa me hidrokarbure në Marinëz

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More