Agjencia Zhurnal.mk

Editorial

Koment: Konspiracionet e Korona Virusit në BDI, për “Kryeministër shqiptar”!
Editorial: Zgjedhjet janë zgjidhje për situatën kaotike!
Editorial: Partitë politike, teologët e intelektualët s’po japin kontribut të mjaftueshëm për vetëdijesim të popullatës nga rreziku i Covid-19!
Editorial: Shëndetësia pa mëshirë po fiton nga paratë e hallexhinjve!
NATO mbetet e përkushtuar për siguri dhe stabilitet në gjithë botën
Editorial: Qeveria ta mbajë fjalën për firmat që i largojnë punëtorët!
Editorial: Çfarë të bëjmë pasi të përfundojë kriza me COVID 19!
Editorial: Koronavirusi po shkatërron portalet – për BDI-në, dasëm pa muzikë!
Editorial: Shteti të ndërtojë strategji që mos të dëmtohet as ekonomia, as shëndetësia!
Editorial: Pse nuk u kthye qeveria e rregullt pas shtyerjes së zgjedhjeve!
Editorial: Popullit i duhet optimizëm dhe jo sondazhe që tmerrojnë lexuesin!
Editorial: Tani po ndjehen pasojat e ikjes së mjekëve jashtë shtetit!
Testi për “COVID19”, spitalet shtetërore, po rrjepin qytetarët !?
Editorial: Ndihmat nga Evropa të mos përfundojnë në xhepat e politikanëve!
Editorial: Hapja e negociatave – Fitore për BE-në dhe Ballkanin Perëndimor
Editorial: Harrohen mediat online dhe gazetat!
Editorial: Zaev bëri vetëvrasje politike!
Editorial: Qeveria të mos keqpërdorë kompetencat e saja! (VIDEO)
Editorial: BE mos ta zhgënjejë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë për shkak të virusit COVID 19
Editorial: Virusi Korona vë në krizë politike edhe qeverisjen në Maqedoninë e Veriut
Editorial: COVID 19 – Mjekët politikanë t’i veshin dorezat e të dalin në ndihmë të qytetarëve
Editorial: Opozitë nuk bëhet me fyerje në rrjete sociale, por me argumente për keqpërdorimet e pushtetit!
Editorial: A do humbin shqiptarët sërish deputet në diasporë!
Editorial: Pas refugjatëve dhe Korona virusit Evropa s’e ka hallin e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë
Editorial: Çfarë përfiton Maqedonia e Veriut me anëtarësimin në NATO!
Editorial: Edhe pse dhurojnë lule për “8 Mars”, partitë shqiptare nuk u besojnë femrave në politikë! (VIDEO)
Editorial: “Parlamenti Dydhomësh”, ide që ia vlen por jo të keqpërdoret para çdo fushate zgjedhore!
Editorial: Partitë politike t’i mbajnë larg duart nga gjyqësori! (VIDEO)
Editorial: Mjekët, më të kërkuarit për t’u marrë me politikë – prioritet të mbetet pacienti (VIDEO)
BDI me lajme të rreme e bëri objekt tallje kryetarin e saj! (VIDEO)
Editorial: Qytetarët të analizojnë të bëmat e çdo qeverisje!
Editorial: Deputetët nga diaspora fitohen duke votuar nëpër Ambasada, jo me autobusë e aeroplana!