Agjencia Zhurnal.mk

Editorial

Editorial: Votimi i Prokurorisë Publike është i domosdoshëm
Editorial: Nëse VMRO-ja i fiton zgjedhjet, çdo parti shqiptare e gatshme të formoj qeveri me ata!
Editorial: Nuk bëhet politikë duke e implikuar Tiranën e Prishtinën për interesa partiake, këtë mezi e presin pala maqedonase!
Editorial: Burrecat që rrahin gratë – statistika alarmante për dhunë!
Editorial: A mund të shpartallohet Maqedonia e Veriut nëse nuk futet në BE!
Editorial: Kush e ka fajin për mos arritjen e kolacionit ndërmjet ASH – BESA – Alternativa!
Editorial: Partitë shqiptare të ofrojnë programe dhe njerëz cilësor, ndryshe do ju ikin sërish votuesit!
Editorial: Kushtet nëpër burgje tmerruese, të burgosurit nuk trajtohen si njerëz!
Editorial: Partitë politike të marrin model “Vettingun” në SHBA
Editorial: Nëse vonohet Spanja, Maqedonia e Veriut shkon në zgjedhje pa u futur në NATO!
Editorial: Punësimet e militantëve partiak, në këmbim të aktiviteteve të tyre partiake!
Editorial: Politika i ka lënë jetim diplomatët shqiptarë!
Editorial: Ambasadorë me dy shtetësi s’guxojnë të ketë në asnjë shtet serioz!
Editorial: Populli nuk është i kënaqur me pushtetin, por s’ka besim as tek opozita
Editorial: “Bomba” para zgjedhjeve, për t’i pastruar hesapet!
Sallata RUSE (ekonomike) e Angjushevit dhe Bekteshit!
Editorial: Ministri i Ekologjisë premton ndryshime në vitin 2020 – harron se ka zgjedhje e që mund të mos jetë më ministër!
Editorial: “Takimi, Ahmeti, Zaev, Mickoski”, Çfarë po fshihet nga sytë e opinionit!
Editorial: Administrata po ngulfatet, Partitë plotësojnë dëshirat e “ushtarëve partiak”!
Editorial: Mos-shpërndarja e administratorëve shqiptarë, vetëvrasje profesionale me pasoja shoqërore
Editorial: Ofendimet nga politikanët, mungesë edukate e kulturë!
Editorial: Lirohen ata që vjedhin miliona, dënohen ata për të cilët s’ka fakte!
Editorial: Qeverisja e ardhshme, partitë shqiptare t’i hapin sytë
Editorial: Votuesi ta fajësojë vetveten para se ta ndëshkojë politikanin!
Editorial: Vetingu në këtë fazë është i rrezikshëm për shtetin
Editorial: Kokëfortësia dhe nxitimi në politikë e ka çmimin e vet
Editorial: Kujt po i djeg më shumë “një njësi zgjedhore”!
Editorial: Përgjimet – “Bombat” spastrim hesapesh, imazhi i zi i sistemit gjyqësor
Editorial: Dyfytyrësia e LSDM-së një thikë pas shpine për shqiptarët!
Editorial: Zaev mund të përfundoj ngjashëm si Ciprasi!
Editorial: LSDM-ja për inati të shqiptarëve e dërgoi ligjin në Komisionin e Venecias!
“Mish-Mash” në sferën e ekonomisë! Ndërsa Agjencisë për investime të huaja i shkoi koha në gjumë!