Agjencia Zhurnal.mk

Egzon Maliqi shqiptari i parë me parfumin e tij unisex

E kemi takuar pak javë më parë kur ishte në Kosovë për disa punē familjare djaloshin shqiptar i cili është i pari që ka krijuar parfumin e tij unisex me emrin e tij. Egzon Maliqi i cili nihet për koleksionet e tij unike e tashmë suksesi i tij nuk ka të ndalur ku ëndrra e tij si Haute Couture po shkëlqen. Mësojmë se fustani i parë i tij Swarovski ka qenë në Red Carpet në premierën muzikale “Pretty Woman” në Chicago. Ndërsa parfumi i tij ” Maliqi eau de Parfum” është i limituar dhe shitja exkluzive është vetën në qendër të Shtutgartit në dyqanin Jany Richard ose e gjeni vetëm nëpërmjet istagramit të tij në egzon_maliqi_couture. Ndërsa dyqani Jany Richard punon vetëm me firma super të njohura si:Versace, Moschino couture, Dior etj dhe këtyre emrave ju bashkohet edhe shqiptari Maliqi. Mësojmë gjatë takimet me të në Prishtinë se nga ai do të presim shumë projekte të mëdha në industrinë e modës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!