Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Egzona Gurguri rikthehet fuqishëm me cover të hitit turk ‘Öptüm Nefesinden’

Këngëtarja kosovare Egzona Gurguri është rikthyer fuqishëm në skenë me publikimin e një cover-i në gjuhën turke, një hit që këndohet nga Mustafa Ceceli & Ekin Uzunlar e që titullohet ‘Öptüm Nefesinden’.

Poashtu këtë projekt Egzona e ka publikuar në kanalin e saj zyrtarë të cilin e ka hapur tash dhe pritet që të publikojë aty dhe projektet e rradhës.

Ndryshe, këngëtarja e cila njihet për vokalin e saj premtues së shpejti do të sjellë një super projekt që eshtê duke u punuar ne njerëz të fuqishëm të industrisë muzikore.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...