Agjencia Zhurnal.mk

Ekskluzive: Çulev, propozim i ri i VMRO-së për në krye të MPB-së

Shkup, 2 janar, zhurnal.mk – Agjencia e Lajmeve Zhurnal ekskluzivisht mëson se VMRO-DPMNE për kandidat për Ministër në MPB në Qeverinë teknike do ta propozon Naqe Çulev.

Burime të sigurta pranë partisë opozitare konfirmojnë propozimin që Çulev të jetë i pari i MPB-së.

Ato thonë që Çulev është një profesionist nga Agjencioni për zbulim, dhe vjen nga fusha e politikës së sigurisë.

Ai është i diplomuar në kriminalistikë me studime postdiplomike për paqe dhe zhvillim pranë fakulteti Filozofik në Universitetin SHën Kirili dhe Metodij.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...