Agjencia Zhurnal.mk

Ekskluzive/Nesër dorëhiqen të gjithë drejtorët e RDK-së në klinikën ‘Nënë Tereza’

Shkup, 25 qershor – Nesër pritet që Parlamenti në seancë të përgjithshme të shkarkojë disa nga ministrat e kabinetit qeveritarë ndërkohë që do të emërojë disa të tjerë në pozita, ndërsa pas rekonstruimit të eshalonit të parë, Zaev pritet që të fillojë ndryshimet edhe më tej në eshalonin e dytë dhe të tretë e me radhë deri tek drejtorët, transmeton Zhurnal.mk

Mirëpo, Agjencia e lajmeve Zhurnal ekskluzivisht mëson se nesër të gjithë drejtorët në klinikën ‘Nënë Tereza’ e RDK-së së Vesel Memedit do të japin dëroheqjje nga postet e tyre pasiqë ky pritet të jetë vendim i partisë së tyre, ku tensionet mes RDK dhe kryeministrit Zaev u ngritën pas marrjes së pozitës së ministrit për vetqeverisje lokale të cilën e drejtonte RDK-ja.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...