Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ekskluzive/Ridvan Bajrami drejtor në Toksikologji, Sead Zejnel në FTI, Arian Daci në Stomatologji

Zhurnal Ads

Shkup, 1 nëntor – Agjencia e lajmeve Zhurnal ekskluzivisht mëson se Departamenti i Toksikologjisë tashmë do ketë një tjetër kuadër që do të drejtojë atë e më saktë mjeku Ridvan Bajrami i cili është propozuar nga rradhët e Lëvizjes Besa.

Me emërimin e tij tashmë ngadalë po kompletohen drejtuesit e disa prej departamenteve më të rëndëisishme të shëndetësisë në vend.

Ndërkohë që mjeku tjetër Sead Zejneli specialist për sëmundje të brendëshme nga Shkupi emërohet drejtor tek FTI, departamenti i Fiziologjisë nga BDI.

Ndryshe në postin e drejtorit në Stomatologji tashmë është rikthyer në detyrë Arian Daci gjithashtu me propozim të BDI kurse drejtor ekonomik tek Pulmologjia është emëruar Ramadan Neziri nga Lëvizja Besa.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Hospitalizohet Ziadin Sela pas një sulmi kardiak

Z H

Zekoli i drejtohet Qeverisë: Djem, vetëm Pandemia ju shpëton nga protestat

T E

Presidenti bullgar: Nuk bëhet kompromis me gjuhën, historinë dhe identitetin

Z H

Alternativa – Dega Tetovë: Dega është këtu, ndërsa ata që duan pushtet mungojnë

R ZH

ISHP Klinika e Kardiologjisë organizon aksion për dhurimin e gjakut

T E

Dita botërore e sëmundjes Alzheimer: Në Maqedoninë e Veriut jetojnë rreth 40 mijë persona me këtë sëmundje

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...