Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Rekomanduar TOP LAJM

Ekskluzive/ Sekretarë shtetëror: Valmir Aziri – Kulturë, Rexhail Ismaili – Bujqësi, Selajdin Beluli në Arsim, Rami Qerimi në Sistem Politik

Shkup, 13 shtator, Zhurnal.mk – Agjencia e Lajmeve Zhurnal, jozyrtarisht mëson emrat për Sekretarë shtetëror nga Bashkimi Demokratik për Integrim.

Në Kulturë mbetet Valmir Aziri nga Tetova,

Në Bujëqësi – Rexhail Ismaili nga Kumanova,

Nga Saraji Selajdin Beluli në Arsim, ndërsa Rami Qerimi nga Çairi, do të jetë në Sistem Politik.

Postime të ngjashme

Rinkeviçs pas takimit me Dimitrovin: Shpresoj se Maqedonia e Veriut do të jetë anëtarja e 28-të e BE-së

R Zh

Kuvendi e përfundoi debatin për Projektligjin një pjesë e Malit Sharr të shpallet Park nacional

R Zh

Gjykata Civile dhe Penale Shkup do të përforcohen me nga tre gjyqtarë, vendosi Këshilli Gjyqësor

R Zh

Gjermania kategorikisht kundër ndryshimit të kufijve në Ballkanin perëndimor

Z H

39 viktima dhe 603 raste të reja me Covid në Maqedoni

Z H

Universiteti i Tetovës së bashku me Ambasadën e SHBA-ve në vendin tonë dhe Këndin Amerikan në Tetovë shënuan Ditën e Planetit Tokë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...