Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Ekzekutohet shqiptari në Bruksel

Zhurnal Ads

Një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Bruksel. Ai u qëllua disa herë në zonën e njohur, Molenbeek dhe ndërroi jetë në vend. Viktima është rreth 38-vjeç.

Policë, prokurorë dhe ekspertë shkuan në vendin e ngjarjes për të mbledhur provat me qëllim për të shkuar në gjurmët e autorit të krimit.

Ende nuk dihet identiteti i shqiptarit dhe pistat mbi të cilat po zhvillohen hetimet.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Yuri Kim: Qeveria e Shqipërisë po punon në emër të qytetarëve e jo interesave të ngushta, dua duartrokitje për ministren Gjonaj

admin

Një minator humb jetën gjatë punës në minierë

T E

Një tjetër zhdukje e mistershme, humb pa gjurmë 40-vjeçari në Elbasan

admin

Vendimi i BE, nuk hapen negociatat me Shqipërinë

S.B.

Ministrja Balluku: Inceneratorët janë të domosdoshëm

admin

“Po u mbyllet goja gazetarëve”/ Rama: Ligji do kalojë, që të gjithë të mbrohen nga akuzat e pabaza

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...