Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Elbasan/ I shtrirë në anë të rrugës, gjendet një person i pajetë

Zhurnal Ads

Në lagjen “5 Maji”, Elbasan, në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50 vjeç,.

Nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga një arrest kardiak.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Vjedhje e rëndë në Prizren, hajnat vjedhin para dhe ari në vlerë 90 mijë euro

S.B.

Rama shigjeton BE nga Ankaraja, mbështet Erdoganin për FETO: Turqia u gjend pranë Shqipërisë, jo si disa të tjerë që…

S.B.

Sot 10 vjet nga liberalizimi i vizave për Shqipërinë

S.B.

Merr flakë makina në ecje në Tiranë, drejtuesi shpëton pa lëndime

S.B.

Ish-ministrja: LSI do të padisë ata që akuzojnë se kemi paguar të rinjtë për protestë, Rilindja kërkon të gjejë fajin te…

S.B.

VIDEO/ Reshje të mëdha bore në Korçë, zbardhen fshatrat turistikë Voskopoja dhe Dardha. Si paraqitet situatë në rrugë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...