Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Elbasan/ Kanosi babanë e tij me thikë, arrestohet 26-vjeçari

Zhurnal Ads

Elbasan – Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan,  arrestuan në flagrancë shtetasin: B.H., 26 vjeç,  banues në Elbasan,  pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me mjet  të mprehtë thikë babin e tij.

Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, u kap dhe u  ndalua shtetasi: P.L., 33 vjeç,  banues në fshatin Valas, Elbasan,  pasi Gjykata e Shkallës Parë Elbasan e ka dënuar me 4 muaj burg për veprën penale ” Vjedhja” e kryer në bashkëpunim e mbetur në tentativë.

Nga specialistët e Qarkullimit Rrugor në DVP Elbasan , u arrestua në flagrancë shtetasi: E.Nj., 26 vjeç, banues në fshatin Stravaj, Prrenjas, pasi u kap nga shërbimet e Policisë Rrugore duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Transportonte ilegalisht 16 klandestinë, arrestohet 26-vjeçari, ndalohet dhe bashkëpunëtori i tij

admin

“56.2% më shumë”- Rama publikon shifrat e rritjes së pagave në sektorin publik

admin

Rama i kundërpërgjigjet akuzave të Bashës: kreu i opozitës vazhdon të ngatërrojë investimin privat me pagesën 29€ për ton nga shteti, kur në Europë shtetet paguajnë deri 150€ tonin

admin

Kuvendi i Shqipërisë votoi dy ministrat e rinj të Qeverisë Rama

T E

Gjendet i vdekur një person në Prizren

admin

Nxitje për protesta? Rama: Po të mos isha kryeministër, do të kisha dalë edhe unë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...