Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Elefanti gjigant i detit bllokon trafikun brenda qytetit

Kafsha e madhe arriti të rrëzonte dhjetë blloqe të një zone banimi të Puerto Cisnes, në rajonin jugor patagonian të vendit, përpara se të kthehej në habitatin e saj natyror me pak ndihmë nga vendasit.

Policia dhe zyrtarët e Marinës së Kilit u bashkuan me banorët lokalë ndërsa ata mbyllën rrugët që çojnë më në brendësi me makina dhe çarçafë duke e drejtuar përsëri në oqean.

Postime të ngjashme

Në Louvre kthehet parzmorja që ishte vjedhur gati 40 vjet më parë

S.B.

Motrat binjake japoneze bëhen multi-milionere falë video-lojërave për gratë

S.B.

Familja u gjet duke bërë kamping buzë një shkëmbi të rrezikshëm

S.B.

Vajza nuhati këmbët e babit dhe reagimi i saj e bëri shumë persona të qeshnin

S.B.

Elon Musk tregon se çfarë mendon lidhur me armët bërthamore

S.B.

Si është të jetosh në Cameron Airpark të Kalifornisë, e krijuar për pilotët – shtëpitë e të cilëve kanë hangarë si garazhe

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...