Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Elgit Doda paralajmëron lansimin e këngën “Vetëm”

Elgit Doda është ndër këngëtarët shqiptarë që pëlqehet për projektet e tij muzikore.

Ai në rrjete sociale është mjaft aktiv, duke ndarë më shumë momente nga puna e tij në studio.

Kështu, në një fotografi të shpërndarë në Instagram, ai ka bërë të ditur për fansat se do të lansojë këngën e re.

“Vetëm” mban titullin prodhimtaria muzikore, e cila do të jetë në platforma digjitale sot (e hënë) rreth orës 17:00.

Ai po ashtu ka ndarë edhe një imazh në formatin bardh e zi, teksa shihet duke pirë cigare.

Sidoqoftë kësaj, “Parajsa” ime është bashkëpunimi tij i fundit me kantautorin e njohur, Alban Skenderaj.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...