Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Elgit Doda publikon këngën e re “Vetëm”

Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar, Elgit Doda, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Vetëm” mban titullin kënga e re e tij, të cilën e ka shoqëruar me një video atraktive.

Tekstin e ka shkruar vet artisti në bashkëpunim me Alban Kondin, kurse për producimin po ashtu është përkujdesur Doda.

Miksimin dhe masterizimin e kësaj kënge e ka bërë Marenglen Boja, ndërsa videoja i është besuar Andi Allkos.

Projekti tashmë është i disponueshëm në YouTube në kanalin zyrtar të Elgit Dodës.

Ky i fundit ndërkaq qëndron prapa shumë projekteve e hiteve shqiptare, si një producent shumë i suksesshëm në Shqipëri.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...