Agjencia Zhurnal.mk

Eli Fara sot gëzon ditëlindjen e radhës, kaq vite mbush

Këngëtarja e njohur Eli Farasot feston ditëlindjen, E për këtë ditë të veçantë ajo ka vendosur të jetë pranë familjarëve të saj në Frankfurt.“Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli në videon e publikuar në ‘Instastory’, duke zbuluar kështu se ndodhet pranë njerëzve të zemrës.

Vajza e saj nuk duket në tavolinë, por ka vendosur t’i bëjë një urim publik nënës së saj, duke publikuar të njëjtën video dhe duke shkruar:“Shpirt i motrës ti. Të bëhesh 100 vjeç mam, të dua”.

E lumtur pranë familjarëve Eli sot ka festuar 52 vjetorin e ditëlindjes së saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...