Agjencia Zhurnal.mk

Elita Rudi dhe Gjiko zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë, çifti presin vajzë

Për disa ditë me radhë në faqet rozë është aluduar shtatzënia e dyte e prezantueses Elita Rudi.

Kjo pasi në rrjet qarkulluan disa imazhe të saj me barkun e rrumbullakosur, ku më pas fansat shpërthyen me komente.

Gjatë ditës së sotme (e diel), në rrjetin social Instagram Elita dhe Gjiko kanë zbuluar gjininë e foshnjës së dytë.

Jemi shumë të lumtur që fëmijës tonë po i shtohet një vajzë. Faleminderit Zot”, ka shkruar Elita në përshkrim.

Në videon e ndarë ata shihen duke bërë trendin e njohur, në të cilin mbushin një balonë me ngjyrën e kaltër apo rozë, e cila përshkruan gjininë e fëmijës.

Sa i përket paraqitjes së tyre, që të dy janë parë veshur me stil, teksa Elita mori vëmendje të madhe me fustanin rozë.

Imazh të njëjtë ka ndarë edhe Gjiko në profilin e tij, teksa familja e tij shihen mjaft të lumtur për lajmin e marrë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...