Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Elita Rudi shkëlqen me fustanin e bardhë në muajt e fundit të shtatzënisë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi, është duke shijuar muajt e fundit të shtatzënisë.

Bukuroshja, e cila numëron mijëra ndjekës në Instagram, është në pritje të një vajze me bashkëshortin e saj, reperin Gjiko.

Ajo së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik, në periudhën kur edhe është afër lindjes.

Zeshkania vjen e mrekullueshme, ndërsa për këtë fotosesion zgjodhi një fustan të bardhë.

Imazhi artistik është bërë nga fotografi i njohur shqiptar, Norik Uka, kurse për fustanin u përkujdes kreatori Valdrin Sahiti.

Rreth fotografisë, komplimentet dhe reagimet nuk munguan as nga fansat e ndjekësit që mban në rrjete sociale.

Elita dhe Gjiko ndërkohë janë prindër edhe të një djali të quajtur, Zëri.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...