Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Elita Rudi shpenzon mbi 5 mijë euro për vetëm një xhaketë

Elita Rudi, prezantuesja e njohur shqiptare, njihet në përgjithësi për stilin e veçantë që ka.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe dhe video nga përditshmëria.

Në një postim nga Shqipe.closetxtra, është paraqitur shuma që bukuroshja brune ka shpenzuar për dukjen tërheqëse.

Për vetëm një bundë, Elita ka shpenzuar 5.670 euro, ndërsa i përket markës së njohur ‘Dolce Gabbana’.

Brenda saj, duket se ajo është e veshur e tëra me të zeza, kurse kishte të vendosur edhe një kapele unike.

Bukuroshja brune përndryshe është në muajin e fundit të shtatzënisë, teksa pritet për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Postime të ngjashme

‘Përpara Kosova, paç fat’ – Rita Ora shpërndan parakalimin e ekipit tonë në Tokio

D V

Dua Lipa publikon fotografi nga vizita në Tiranë: Jam e nderuar që ndodhem këtu

D V

Me bikini dhe fustan që i thekson linjat, Keisi Medini josh me dukjen e saj

D V

Britney Spears shpalos ëndrrat për të ardhmen pasi të lirohet nga babai saj konservator

D V

“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

D V

Kim Kardashian merr pjesë në ngjarjen e albumit të Kanye West ndërsa familja tregon mbështetjen e këngëtarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...