Elita Rudi sjell fotot nga pushimet, vjen tërheqëse me bikini në ujë

Elita ka publikuar disa fotografi nga pushimet me familje. Moderatorja shqiptare njihet si ndër fytyrat e njohura të publikut.

 

Ajo është e martuar me reperin e njohur shqiptar Gjiko, me të cilin tashmë ka dy fëmijë, Bota dhe Zëri.

Elita është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video nga përditshmëria e saj me fëmijët apo udhëtimet e shpeshta.

Së fundi Elita publikoi disa fotografi ku u shfaq vetëm në bikini teksa apo pozonte nga pishina luksoze duke treguar këndet më të mira për kamerën.

Related posts

Era Istrefi bën ndryshim të madh në pamje

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

Jennifer Lopez i kthen mbrapsht dhuratën luksoze ish të fejuarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More