Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Elita Rudi tregon nurin e shtatzënisë, pozon me barkun e rrumbullakosur

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, është në pritjen e ëmbël të fëmijës sëdytë.

Ajo dhe reperi Gjiko, kësaj here, do të bëhen prindër të një vajze.

Elita së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik, ku ka vënë në pah barkun e saj të rrumbullakosur.

Një nga fotografitë e setit të ri, moderatorja e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social, duke marrë mijëra pëlqime e komente të shumta.

E veshur me një fustan të gjatë në ngjyrat bardhë dhe blu dhe me flokët e kapura bisht, Elita bëri që i gjithë nuri i saj i shtatzënisë të vihet në pah.

Fotografitë e këtij seti të veçantë, ajo ia ka besuar fotografit të njohur, Norik Uka.

Përndryshe ajo dhe reperi Gjiko janë prindër edhe të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Zëri dhe së bashku jetojnë në Prishtinë.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...