Agjencia Zhurnal.mk

Elita sapo doli nga frizerka, kaq bukur duket

Sa bukur po i rri ngjyra e re e flokëve Elitës. Moderatorja e njohur Elita Rudi është një fytyrë e çiltër e cila që nga momenti kur është shfaqur në ekranin televiziv vazhdon të jetë e përmendur për çdo lëvizje.

Ani pse kohëve të fundit ajo është fokusuar në jetën private, Elita vazhdon të jetë në top formë në mediat rozë, shkruan Kosovarja. Njihet për ndryshime të shumta në paraqitjet fizike, duke qenë gjithmonë e mrekullueshme.

Kohëve të fundit moderatorja ka bërë ndryshim tek ngjyra e flokëve.

Se sa bukur duket dhe i shkojnë mund ta shikoni në këtë imazh.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...