Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ellie Goulding planifikon t’i shkruajë “të gjitha” për jetën e një ylli popi

Këngëtarja e hitit “On My Mind” do të publikojë librin “Në formë. Më e qetë. Më e fort” , në shtator ku do përfshijë bisedat me shoqet e saja Ant Middleton dhe Fearne Cotton, do të përmbajë edhe receta të shëndetshme, ushtrimet e rutinës dhe këshilla për jetë.

Por 34 vjeçarja që është e martuar me tregtarin e pikturave, Caspar Jopling, tashmë ka një ide për librin e saj të radhës, në të cilin ajo thotë se “do të jetë dora e parë brenda showbizit dhe jetës si një ylli popi”.

“Disa nga pjesët më të mira janë në Los Angeles sepse mendon: aty është dikush dhe aty dikush tjetër. Pastaj dikush bën një performancë, unë isha vëzhguese e mirë në çdo gjë dhe definitivisht kam shumë gjëra për të shkruar për një libër të mirë një ditë,” i ka thënë ajo për radion “Gaydios”.

Ndërkohë këngëtarja dhe shkrimtarja e re ka thënë se ajo do dëshironte të merrej edhe me aktrim.

Këngëtarja e hitit ‘Burn’ dëshiron të luajë në një shfaqje në London West End, sepse ajo e kishte pëlqyer aktrimin që kur ishte fëmijë dhe mendon që e ka konfidencën që tani të dal në skenën e teatrit.

“Kam aktruar shumë kur isha më e re dhe më të vërtetë më ka pëlqyer. E kam dashur shumë që të luaja karaktere të ndryshme,’ ka thënë Ellie.

Postime të ngjashme

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...