Agjencia Zhurnal.mk

Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci ftohen nga Gjykata Speciale

Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vazhduar me ftesa të tjera për ish-ushtarët e UCK-së.

Indeksonline mëson se deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica dhe Xhevahir Geci, janë dy figurat e ish-ushtrisë Clirimtare të Kosovës që janë ftuar nga Gjykata Speciale.

Xhevahir Geci Komandanti i Gardës Kombëtare gjeneral Brigade – FSK

Elmi Recica Deputeti i Kuvendit të Kosovës, PDK

Ndryshe, Gjykata Speciale gjatë ditës së sotme ka ftuar për intervistim edhe një ish-pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bahri Gashi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...