Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Elon Musk ndryshon foton e profilit në Twitter dhe ka ngjallur një debat të madh në internet

Tradicionalisht, nj pirun në rrugë do të thotë se po vjen një ndryshim i rëndësishëm. Thënia shpesh përdoret për të përshkruar një moment vendimtar që mund të ketë pasoja që ndryshojnë jetën.

Mesazhi i fshehtë i Musk ka bërë që fansat të përplasen për të kuptuar se çfarë mund të thotë.

Një ndjekës i etur mendon se piruni mund të tregojë largimin e miliarderit nga Tesla, transmeton Telegrafi.

‘Pyes veten nëse ai po mendon të krijojë kriptomonedhë dhe të krijojë një variant bitcoin’, supozoi një tjetër përdorues i Twitter.

Të tjerët menduan se metafora nuk është fare e lidhur me punën dhe më shumë rreth jetës personale të Musk.

Postime të ngjashme

Fotografitë e para tregojnë Samsung Galaxy S21 “Fan Edition”

S.B.

iPhone 11 Pro me “logo të gabuar” nga Apple shitet për 2,700 dollarë

S.B.

Zbulohet mikroçipi i cili tregon se jeni prekur me COVID-19 ende pa u shfaqur simptomat

S.B.

Bitcoin kalon përsëri vlerën 60 mijë dollarë

S.B.

Samsung Galaxy S21 FE vjen me një dizajn më “tradicional”

S.B.

Instagram ka lansuar një veçori të re për të konkurruar me Tik-Tok

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...