Agjencia Zhurnal.mk

Elseid Hysaj martohet në Kalanë e Rozafës, brenda dasmës së futbollistit të kombëtares

Futbollisiti i njohur i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj dhe partnerja e tij, ish-Miss Shqipëria Fiorenza Lestakaj, janë duke zhvillaur mbrëmjen e sotme dasmën e tyre në qytetin e Shkodrës.

Çifti janë prej shumë vitesh në një lidhje dhe në vitin 2013 shpallën fejesën e tyre. Ata kanë vendosur që ceremoninë e martesës ta zhvillojnë në Kalanë e Rozafës, një prej simboleve të qytetit të Shkodrës, në praninë e familjarëve dhe miqve të afërt.

Ka qenë pikërisht njëri prej miqve të futbollistit, sulmuesi Armando Sadiku, i cili ka postuar këtë video në Instagram, ku shihet Elsi dhe  Fiorenza duke kërcyer vallëzimine parë si çift i martuar, me këngën “All of me” në sfond.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...