Agjencia Zhurnal.mk

Elvana Gjata kopjon këngëtaren shqiptare fund e krye, kjo e fundit reagon ashpër (Video)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Anna,  po vazhdon të korrë suksese në botën e muzikës. Anna, përveç se është modele, ajo ka sjellë në treg disa këngë që janë mjaft të dëgjuara në Kosovë.

Projekti i fundit, ‘’Havana’’,  në bashkëpunim me reperin Ben7amin, siç duket ka frymëzuar edhe Elvana Gjatën në projektin e saj të fundit, ‘’Fustani’’.

Anna, nëpërmjet një statusi në Facebook, është shprehur e indinjuar se si Elvana ka kopjuar njërin ndër fustanat e shfaqur në videoklip. Gjithashtu edhe një pjesë e tekstit të këngës ‘’Havana’’, është përdorur në këngën e Elvanës dhe Capital T.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...