Elvana Gjata pozon joshëse me fustanin e shkurt dhe dekolte të hapur

Artistja shqiptare arrin të duket bukur me secilën veshje.

 

Dhe, Elvana Gjata ka sjell poza të reja në Instagram e cila ka zgjedhur një veshje elegante.

Me një fustan me ngjyrë të bardhë, bukuroshja brune dukej në super formë teksa ka postuar dy fotografi.

Fustani i Elvana Gjatës i ka ekspozuar edhe gjoksin asaj pasi dizajni i tij ka qëlluar të jetë me dekolte të hapur.

Ndryshe, këngëtarja sot do e sjell projektin e ri muzikor i cili do jetë bashkëpunim.

Related posts

Zbulohet data kur nis sezoni i ri i “Për’puthen”

D V

Koncerti i këngëtarit serb, Goran Bregovic, në Korçë nuk ka kaluar pa incidente.

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More