Agjencia Zhurnal.mk

Elvana me flokë kaçurrela, ‘çmend’ ndjekësit me foton e fundit

Elvana Gjata shfaqet me flokë kaçurrela

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata ka rrëmbyer vëmendje me fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës.

Elvana shfaqet me flokë kaçurrela, një stil të flokëve që e kemi parë këngëtaren disa herë, shkruan rtv21. Ajo ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Ndryshe, “Pa dashuri” është kënga e fundit nga Elvana e cila është kolonë zanore e filmit komedi,
“2 Gisht Mjaltë”.

Kënga ka arritur mbi katër milion klikime në Youtube.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...