Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Emërohet u.d i Drejtorit të Klinikës Infektive

Infektologu Arben Vishaj është emëruar ushtrues i detyrës së drejtorit të Klinikës Infektive në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar vet Vishaj.

“Po jam emëruar u.d i Drejtorit të Infektivës”, ka thënë Vishaj për rtv21.tv. Emërimi i tij vjen pas dorëheqjes së Izet Sadiku nga detyra e ushtruesit të detyrës së drejtorit të kësaj klinike

Postime të ngjashme

Kurti, deputetit Nura: Je deputet i mirë kur insiston për reciprocitet, por partinë e ke të gabuar

D V

Kurti i përgjigjet deputetit të PDK-së: Reciprociteti me Serbinë do të vendoset dhe nuk do të dështoj

D V

Opozita i kërkon Qeverisë angazhim më të madh në shuarjen e zjarreve

D V

Kusari-Lila: Minishengeni, ripaketim i idesë së ish-Jugosllavisë

D V

Musliu: Bashkëshorti i Vjosa Osmanit përmes presidencës më kërcënoi me padi civile

D V

Deputetja e PDK-së thotë se u kërcënua nga bashkëshorti i presidentes Osmani, paralajmëron padi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...