Agjencia Zhurnal.mk

Emigrantët nxjerrin imazhe ku tregojnë se po mbahen në kafaze ‘të rrezikuara’

Disa imazhe të nxjerra nga emigrantët që mbahen në qelizat e rrezikshme të mbipopulluara në njësitë doganore të SHBA dhe të Mbrojtjes së Kufirit, tregojnë tmerrin që po kalojnë ata.

Ata janë detyruar të flenë në tokë me batanije. Kushtet shqetësuese u zbuluan muajin e kaluar kur inspektorët e Departamentit të Sigurisë Kombëtare vizituan objekte të shumta mbajtëse në Rio Grande Valley, Teksas.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...