Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emily Ratajkowski hap arkivat, ndan imazhin nga fëmijëria

Emily Ratajkowski ka ndarë një fotografi me ndjekësit.

Emily shquhet si një prej modeleve më tërheqëse, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe të ndryshme çdo ditë për ndjekësit e saj.

Së fundmi Emily ka shprehur se ajo do të donte që kur ishte ende e re njerëzit ta shtynin përpara më shumë duke mos i thënë thjesht se ka një trup të mirë.

Ajo sot ka vendosur të ndan me ndjekësit një kujtim nga koha kur ishte ende foshnje.

“Foshnja Emrata” shkruan ajo si mbishkrimin të postimit të bërë.

Modelja së fundmi ka bërë të ditur se ajo është shtatzënë dhe se nuk do e pyes fëmijën e saj për gjini deri kur ai apo ajo të mbush 18 vjeç.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...