Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emily Ratajkowski josh me veshjen plot stil gjatë shëtitjes në New York

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, është bërë në për herë të parë para dy muajsh.

29-vjeçarja së bashku me bashkëshortin Sebastistian Mear-McClards pritën në jetë djalin e tyre, shkruan Daily Mail.

Së fundmi ajo është parë duke u shëtitur në New York, derisa mori vëmendjen e të gjitha audiencës.

Ecje të tilla të bukuroshes brune janë bërë mjaft të shpeshta, që kur solli në jetë djalin e saj.

Për këtë paraqitje ajo është parë e veshur me plot stil, teksa më shumë dominonte ngjyra e zezë tek ajo.

Për shkak të pandemisë coronavirus, Emily u sigurua të ketë maskë mbrojtëse me vete.

Postime të ngjashme

Ju garantojmë me 99% se nuk keni parë kurrë një fund si ky i Kendall Jenner!

Dafina Vidishiqi

Fero e Arbenita kthehen me vajzën në shtëpi, i bëjnë pritje madhëshotre

Dafina Vidishiqi

Bebe Rexha ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat e reja

Dafina Vidishiqi

Rigon debuton me këngën e parë “Harrom”

Dafina Vidishiqi

Albani poston një foto të Miriamit dhe i thur vargje dashurie asaj

Dafina Vidishiqi

Pas suksesin me “Rosenkrieg”, Loredana dhe Mozzik kanë një befasi për fansat

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...