Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emily Ratajkowski lë pa fjalë me paraqitjen pak kohë pas lindjes

Modelja ka rikthyer linjat e përsosura.

Emily Ratajkowski është një ndër emrat më të përfolur nga industria e modës, e cila njëherësh di të provokojë me paraqitjet.

Së fundi, Emily ka postuar disa fotografi, me të cilat shfaqet me një fustan të zi, të hapur në pjesën e pasme dhe dukej në formë të përkryer.

Bukuroshja ka mahnitur me fizikun pak kohë pas lindjes së djalit, andaj mori shumë komente pozitive nga ana e ndjekësve të saj.

Emily njihet për guximin në paraqitjet publike, ajo shumë herë nuk e ka pasur problem të dalë e zhveshur.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...