Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emily Ratajkowski sërish me fotosesion ku thekson barkun e rrumbullakosur

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, javë më parë bëri të ditur se është në pritje të fëmijës së parë.

Pas setit fotografik ku pozoi e zhveshur, duket se Emily ka marrë inspirim nga Demi Moore për të realizuar imazhe të tjera, shkruan Mirror.

57-vjeçarja kishte qenë shtatzënë në vitin 1991, ndërsa fotografitë e saj dolën në magazinën Vogue.

Ndërkaq, modelja e njohur me të njëjtin stil dhe veshje ishte shfaqur në rrjetin social Instagram, teksa i theksoheshin edhe tiparet trupore.

“Trupi i Demi-t”, ka shkruar Ratajkowski në mbishkrimin e imazhit.

Rreth 30 milionë ndjekës të modeles filluan të diskutojnë për gjininë e foshnjës, teksa kjo e fundit ka refuzuar të flas.

Postime të ngjashme

Feston ditëlindjen e 37-të, bashkëshortja Gresa Krasniqi me dedikim të veçantë për Lyrical Son

S.B.

Emra të shumtë nga estrada marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të Albert Krasniqit

S.B.

U raportuan se ishin të ndarë, Besa Gashi shihet në varrimin e Albert Krasniqit bashkë me vajzën

S.B.

Dafina Zeqiri sjell së shpejti albumin me titull “Dafinë moj”

S.B.

Mel Gibson del pa maskë dhe nuk respekton distancën sociale

S.B.

Halsey befasoi fansat në një njoftim që bëri rreth shtatzënisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...