Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emily Ratajkowski shëtitet me partnerin dhe të porsalindurin në New York

Emily Ratajkowski javë më parë u bë nënë për herë të parë.

29-vjeçarja pasi solli në jetë djalin e saj ka shpeshtuar më shumë shëtitjet, së bashku me partnerin, shkruan Daily Mail.

Ditën e djeshme (e shtunë) modelja është parë në New York, derisa kishte në karrocë të porsalindurin.

Padyshim që tërhoqi vëmendjen e fansave, pasi bukuroshja brune ka ruajtur tiparet trupore edhe pas lindjes.

Për shkak të pandemisë coronavirus, ajo së bashku me Sebastian janë shfaqur me maska mbrojtëse.

Ratajkowkski në anën tjetër njihet për pozat atraktive që shpërndan në rrjete sociale, përfshirë edhe ato provokueset.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...