Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emily Ratajkowski shtatzënë për herë të parë

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, ka zbuluar barkun e rrumbullakosur në kopertinën e magazinës së Vogue.

Imazhe të tilla ajo i ka ndarë në rrjetin social Instagram, ku më pas shpërthyen komentet e fansave të saj, shkruan Mirror.

Ajo shihej me të brendshme, teksa mbante me duar barkun, kurse kishte zgjedhur të jetë pa makijazh.

Në mesin e tyre pati edhe fotosesione ku ishte komplet e zhveshur, por për të ruajtur modestinë, mbuloi me duar pjesën e gjoksit.

Emily, e cila arriti famën nga klipi ‘Robin Thicke’s Blurres Lines’, po pret fëmijën së bashku me bashkëshortin, Sebastian Bear-McClard.

Një pjesë e madhe e figurave të njohura, kolegë, e familjarë i uruan asaj më të mirat, pasi u kumtua lajmi.

Postime të ngjashme

Stresi dhe Getinjo së shpejti vijnë me këngë të re

S.B.

Vanessa Hudgens flet për mashkullin ideal, pas ndarjes nga Austin Butler

S.B.

Dua Lipa shijon ushqimin tradicional shqiptar në restorantin “Çka ka qëllu”

S.B.

Emri i Taynës në urën e Bosforit, reperja befasohet nga surpriza e veçantë në Stamboll

S.B.

Kentina Shehaj: Eksperimentoj me rrymat, ja kur do të vijnë projektet e reja

T E

Kate Winslet e trajnoi veten për të mbajtur frymën 7 minuta për xhirimet e Avatar 2

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...