Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj të përsosur me fustanin ngjyrë të zezë në New York

Modelja vazhdon të mahnit me linjat trupore vetëm disa muaj pasi mirëpriti djalin Sylvester.

Dhe modelja, 30 vjeç, vendosi trupin e formësuar në plan të parë kur doli me një fustan të zi të zbehtë me një rrjetë përpara një paraqitje të Festivalit Tribeca në New York.

Veshja e stilit të Emily luante me përmasa pasi shfaqte mbulim të plotë në krahë dhe një copë rrjetë që ekspozonte mesfushën e saj shumë të hijshme derisa vendosi  këmbët në një palë take që theksonin figurën e saj statujë.

Ajo u pa të dilte nga banesa me veshjen e zezë që përfshinte take që i ishin mbështjellur në kyçet e këmbëve dhe një çantë të zezë.

Vendasja në Kaliforni fshehu fytyrën e saj pas një palë syze dielli drejtkëndëshe dhe ajo vendosi për asnjë bizhuteri përveç unazës së saj të fejesës me dy gurë.

Emily, kishte një makijazh të ri dhe një fytyrë plotë glam ndërsa drejtohej për t’u bashkuar me Amy Schumer për ngjarjen, e cila u mbajt në Spring Studios.

Me të mbërritur ajo pozoi për disa fotografi para se ajo dhe komediani të dilnin në skenë si pjesë e serisë.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...