Emina Çunmulaj tregon barkun e rrumbullakosur

Modelja shqiptare është shtatzënë.

 

Emina Çunmulaj është modelja shqiptare me prejardhje nga Mali i Zi, por pas martesës me biznismenin Iranian Sam Nazarian jeton në SHBA.

Martesa e saj bëri bujë mediatike për shkak të nacionalitetit të bashkëshortit, por që me kalimin e viteve u tejkaluan edhe thashethemet.

Emina dhe Sam janë prindër të dy vajzave, ndërkohë që modelja është shtatzënë për herë të tretë.

Ajo ka treguar se është në pritje të një djali, derisa dje ka sjellë një foto duke treguar barkun e saj të rrumbullakosur.Video Player

Related posts

“Po vjen në shtëpi, po afrohet”, Rita Ora parashikon Anglinë si fituese të Euro 2020

D V

Jonida Maliqi iu bën qejfin fansave duke publikuar këtë foto të “outfitit” të saj

Lea Muslija

Rita Orës i janë afruar një milion dollarë për t’u rikthyer sërish vitin tjetër në “The Voice Australia”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More