Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emma Stone bëhet nënë për herë të parë

Emma Stone ka mirëpritur një vajzë me bashkëshortin e saj, komedianin Dave McCary.

Është fëmija i parë i aktores, i cili thuhet se ka lindur më 20 mars, sipas disa raportimeve që janë bërë.

Gjinia e foshnjës së Emmas nuk është zbuluar akoma, megjithëse një burim pranë revistës People deklaroi se është vajzë.

Emma Stone (Foto: Getty Images)

Lajmi për lindjen e Emmas u konfirmua nga TMZ të premten në mëngjes dhe burimet thanë se aktorja, 32 vjeçe, lindi këtë muaj në Los Angeles.

Çifti ndërkohë ende nuk e ka bërë të ditur emrin e foshnjës së porsalindur.

Shtatzënia e artistes amerikane u njoftua në janar kur një burim theksoi për E!News se Stone është në pritje të ëmbël për të parën herë.

Stone dhe komediani, shkrimtari e regjisori i njohur kanë filluar të takohen që nga viti 2017.

Të njëjtit konfirmuan fejesën në dhjetor të vitit 2019, gjersa majin e vitit të kaluar u raportua se ata janë martuar fshehurazi.

Martesa e çiftit është mësuar nga disa burime pranë People, pak javë pasi u shfaqën së bashku në një shëtitje në Los Angeles.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...