Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Emma Watson flet pas zërave se është fejuar dhe po heq dorë nga aktrimi

Emma reagoi pas thashethemeve që qarkulluan rreth saj.

Edhe pse Emma Watson ka pothuajse 60 milionë ndjekës në Instagram dhe gati 30 milionë në Twitter, ajo nuk ka postuar përkatësisht që nga qershori i kaluar dhe gushti i kaluar, shkruan CNN.

Kështu ishte deri të hënën.

Watson përmes llogarisë së saj të verifikuar në Twitter të hënën iu përgjigj spekulimeve në lidhje me jetën e saj.

“Të nderuar fansa, Thashethemet nëse jam e fejuar apo jo, ose nëse karriera ime është “në rënie apo jo” janë mënyra për të krijuar klikime sa herë që zbulohen të vërteta ose të pavërteta”, shkroi ajo në Twitter.

“Nëse kam lajme, premtoj se do t’i ndaj me ju”, shtoi ajo.

Ka pasur raportime që ylli i “Beauty and the Beast” po tërhiqet nga aktrimi dhe është fejuar me të dashurin Leo Robinton.

Watson shkroi në Twitter “Në ndërkohë ju lutem nëse nuk merrni asnjë lajm nga unë thjesht do të thotë se unë po kaloj pandeminë në heshtje siç po bëjnë shumica e njerëzve, duke dështuar të bëj bukë brumërash! Virusi që ende po prek kaq shumë njerëz “.

“Unë ju dërgoj aq shumë dashuri juve, duke shpresuar që të jeni mirë dhe sa më mirë dhe të lumtur të jeni në këto kohë të çuditshme,” shkroi ajo. “Dhe përsëri, faleminderit të gjithëve që punojnë aq shumë për të na mbajtur të sigurt dhe mirë.”

Projekti i fundit i Watson ishte filmi “Little Women” më 2019.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...